Mezoterapia kosmetyczno – estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych przez laboratorium sterylnych koktajli anti – aging, witamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialurunowego lub  kwasu hialuronowego w czystej postaci. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. W zależności od wykorzystywanego preparatu to jedyna, wspaniała i najbardziej skuteczna metoda która rewitalizuje, regeneruje skórę, działa przeciwzmarszczkowo, odmładza skórę, działa przeciw fotostarzeniu skóry. Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy , szyi i dekoltu. Metodę stosuje się w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących (takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe) poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Wskazania:

 • starzenie się skóry
 • poprawia jędrność, elastyczność, napięcia
 • nawilżenie skóry
 • spłyca drobne zmarszczki
 • poprawia owal twarzy
 • zmniejsza cienie pod oczami

Przeciwwskazania:

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • alergia
 • cukrzyca
 • stany zapalne na skórze, opryszczka
 • skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
 • choroba nowotworowa
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych

 

NTSR.HA

1
Intensywna rewitalizacja skóry z oznakami starzenia, prawidłowe nawilżenie, redukcja zmarszczek, poprawa gestości skóry. NTSR.HA to kompleks 55 składników przeznaczony do mezoterapii igłowej u osób z oznakami starzenia oraz wiotką skórą.

Efekty mezoterapii igłowej NTSR.HA:

 • Regeneracja – przywrócenie sprężystości skóry
 • Synergiczne działanie kwasu hialuronowego oraz kompleksu składników odżywczych przyspiesza regenerację komórkową
 • NTSR.HA stymuluje produkcję fibroblastów
 • Preparat zapewnia prawidłową syntezę białek w skórze właściwej dzięki przywróceniu równowagi jonowej w komórkach
 • Zapobiega powstawaniu szkodliwych dla skóry wolnych rodników
 • Wysokie stężenie kwasu hialuronowego intensywnie nawilża skórę właściwą i naskórek.
 • NTSR.HA pobudza syntezę składników macierzy międzykomórkowej, w tym białek bogatych w kolagen typu 1
  Poprawia koloryt skóry

 

DERMAHEAL HSR

2
Dermaheal HSR do koktajl do mezoterapii o działaniu przeciwzmarszkowym. Widocznie odmładza, regeneruje i nawilża. Rewitalizuje suchą i nieodżywioną skórę, zmniejsza zmarszczki. Działa odbudowująco na skórę poprzez zwiększenie proliferacji komórek. Zawarty kwas hialuronowy nawadnia skórę i pomaga utrzymać optymalną równowagę. Produkt przeznaczony dla skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu.

 

DERMAHEAL SR

3
Dermaheal SR to odnawiający skórę preparat do mezoterapii o działaniu odmładzającym, przeciwzmarszkowym. Zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry.

 

 

DRMAHEAL SB

4
Dermaheal SB to produkt do mezoterapii usuwający przebarwienia skórne oraz starcze plamy. Działa rozjaśniająco, wyrównuje koloryt skóry. Redukuje syntezę melaniny, zapobiega dalszej pigmentacji skóry. Pozostawia skórę gładką, miękką, pełną zdrowego blasku.

 

Mesoestetic Mesohyal™

5
Mesoestetic Mesohyal™ DMAE to certyfikowany preparat przeznaczony do mezoterapii igłowej.
Preparat jest roztworem o właściwościach ujędrniających, zawiera DMAE (dimetyloaminoetanol) w stężeniu 3% oraz nieusieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 2,5mg/ml.
DMAE to składnik wykorzystywany w organizmie do syntezy acetylocholiny, która jest podstawowym neurotranspiterem zaangażowanym w proces skurczu i napięcia mięśni. Wskazaniem do stosowania preparatu Mesohyal™ DMAE jest skóra pozbawiona jędrności, która utraciła elastyczność w wyniku starzenia. DMAE przywraca napięcie skórze i zapobiega jej wiotczeniu.

 

 

Mesoestetic Mesohyal™ Vitamin C

6

 

Mesoestetic Mesohyal™ Vitamin C to certyfikowany preparat przeznaczony do mezoterapii igłowej.
Mesoestetic Mesohyal™ Vitamin C jest polirewitalizującym koktajlem o silnych właściwościach przeciwrodnikowych i rozjaśniających. Preparat zawiera wysokie stężenie witaminy C, sole mineralne oraz kwas hialuronowy. Jest przeznaczony w terapii przeciwstarzeniowej skóry z oznakami starzenia narażonej na promieniowanie UVA/UVB. Preparat zalecany jest dla osób z nierównomiernym kolorytem skóry, hiperpigmentacją. Ma również działanie napinające, przywraca jędrność, elastyczność, redukuje drobne zmarszczki i nierówności. Preparat może być stosowany do mezoterapii na skórę głowy dla osób z problemem łojotokowego zapalenia skóry.
Mesohyal™ Vitamin C neutralizuje wolne rodniki a także wspomaga syntezę alfa-tokoferolu, który jest aktywną postacią witaminy E – zasadniczego składniego chroniącego błony komórkowe przed utlenianiem. Preparat zwiększa odporność skóry na wpływ promieniowania słonecznego UVA/UVB. Ma działanie depigmentujące, wyrównuje koloryt skóry, hamując aktywność tyrozynazy chroni przed hiperpigmentacją.

Preparat ma właściwości aktywującą syntezę kolagenu w skórze, dzięki czemu ma działanie przeciwstarzeniowe.
 

 

StretchCare®

7

 

StretchCare stanowi doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Wraz z witaminą B5 i pierwiastkami śladowymi preparat kosmetyczny STRECHCARE® działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i witalność.
StretchCare® to produkt kosmetyczny o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy, DMAE (dimetyloaminoetanol), pierwiastki śladowe oraz witaminę B5, by uzyskać maksymalny efekt napięcia i wzmocnienia skóry.
Kwas hialuronowy dodatkowo odżywia i kondycjonuje skórę.
Zastosowanie:
– zwiotczała i wiotczejąca skóra
– rozstępy
– przebarwienia skórne
– napięcie i wzmocnienie tkanek skórnych
– poprawa witalności skóry.