RE AGE Vit C

ZABIEG REWITALIZUJĄCY Z INNOWACYJNYM KOMPLEKSEM ODWRACAJĄCYM SKUTKI GLIKACJI

DZIAŁANIE: Szybko i widocznie odmładza wygląd skóry udoskonalając jej kondycję.

UNIKALNA CECHA: Cofanie skutków glikacji

Efekty widoczne po zabiegu:
– Wygładzenie i poprawa napięcia skóry
– Poprawa kolorytu
– Poprawa witalności
– Poprawa nawilżenia

Zabieg polecamy dla osób w każdym wieku, o skórze odwodnionej, matowej i zmęczonej, z wyraźnym brakiem witalności.

Wraz z wiekiem, pod wpływem działania glukozy, postępuje dezorganizacja struktury włókien utrzymujących jędrność i elastyczność skóry. Proces ten, polegający na sieciowaniu włókien cząsteczkami cukru nazywamy glikopochodnym starzeniem się skóry.

Zabieg RE A.G.E. VIT C odmładza wygląd skóry udoskonalając jej kondycję. Swoje działanie zawdzięcza zaawansowanym technologicznie preparatom chroniącym skórę przed starzeniem glikopochodnym, odwracając jego negatywne skutki na wczesnym etapie.

Bazując na najnowszych odkryciach naukowych w zabiegu RE A.G.E. VIT C zastosowano zaawansowane technologicznie substancje aktywne o złożonym działaniu. Peptydowy kompleks deglikacyjny osłania komórki skóry przed stresem oksydacyjnym, jednocześnie chroniąc DNA komórkowe przed promieniami UV. Stymuluje syntezę kolagenu, opóźniając procesy starzenia, przywracając skórze witalność i blask.

Witamina C Forte pochodząca z Japonii pochodna witaminy C jest bardziej stabilna od kwasu askorbinowego. Szybciej i lepiej przenika przez barierę skóry po czym przekształca się do swojej aktywnej formy. Jest ona niezbędna do utrzymania młodego wyglądu, utrzymania jędrności i świetlistości skóry.

Molekuły witalności zapewniają wielokierunkową ochronę skóry na poziomie komórkowym, dostarczając komórkom pobudzający zastrzyk energii. Aktywizują metabolizm komórek odpowiedzialnych za jej odnowę, zwiększają syntezę protein niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry, wspomagają obronę komórek przed wolnymi rodnikami, stymulują mechanizmy ochronne i naprawcze DNA.

 

Składniki aktywne w zabiegu:

 • Peptydowy kompleks deglikacyjny:
  • Spowalnia i odwraca skutki starzenia glikacyjnego przywracając skórze witalność i blask.
  • Zapobiega degradacji struktur podporowych skóry wywołanych przez glukozę, wyhamowując glikację białek i tworzenie A.G.E.
  • Symuluje syntezę kolagenu, opóźniając procesy starzenia
  • Potrafi naprawić błony komórkowe
  • Działa ochronnie na kolagen i DNA
  • Chroni skórę przed utlenianiem powodowanym promieniami UV, zanieczyszczeniami, procesami zapalnymi, itd.
 • Witamina C Forte:
  • Przeciwdziała i naprawia skutki glikacji. Jest niezbędna do zachowania młodego wyglądu, utrzymania jędrności i świetlistości skóry.
 • Molekuły witalności:
  • Dostarczają komórkom pobudzający zastrzyk energii, dzięki czemu cera wygląda piękniej.